Az USA-Demokratáknál kezd derengeni, hogy a klímarögeszméhez való görcsös ragaszkodás kontraproduktív, azaz további szavazatvesztést eredményez. Ezért óvatosan visszakoznak korábbi álláspontjuktól.
Nálunk szerencsére a két nagyobb párt tökéletesen egyetért a nemzetgazdaság lerombolásában az éghajlat megmentésének ürügyén. A média pedig tájékoztatás helyett kiszűri a kérdéssel kapcsolatos híreket.
